Asphalt 8: Airborne

3.7.1a

4.7

41

Android cihazındaki muhteşem yarışlar

4.4M

Bu uygulamayı oyla

Asphalt 8: Airborne tüm dünyada tanınan çeşitli arazilerde, dünyanın en hızlı arabalarını kullanarak inanılmaz hızla imkansız sıçrayışlar yapabileceğin bir yarış oyunudur.

Oyunda zaten bildiğin Ferrari, Lamborghini ve Aston Martini gibi arabalarında yer aldığı kırktan fazla araç vardır. Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda gibi modellere de göz atmalısın.

Çeşitlilik bu oyunun diğer adıdır, bu yüzden Asphalt 8: Airbone ilgi çekici bir dizi yol sunar. Venedik, Fransız Ginesi, İzlanda, ve Nevada çölü gibi bir çok egzotik bölgede yarışabilirsin. Her biri ilgiyle hazırlandı, ve hem eşsiz hem de tanıdık öğelere sahiptir.

Tek oyuncu şampiyonlukların ve diğer yarışların yanı sıra, Asphalt 8: Airbone çevrimiçi sıralamalar yoluyla dünyadaki en iyi oyuncuları bulabileceğin çoklu oyuncu moduna da sahiptir. Hatta hayalet modunda arkadaşlarının en iyi oyunlarıyla da yarışabilirsin.

Grafiksel olarak, Asphalt 8: Airbone serinin diğer oyunları kadar heyecanlıdır. Özellikle yüksek çözünürlükte bir ekran kullanıyorsan, modeller ve dokular bilgisayarında mükemmel görünür.

Asphalt 8: Airbone gerçekten eğlenceli bir yarış oyunudur. Gameloft Barcelona'nın kurucusu, söz konusu yarış oyunları olduğunda çıtayı yüksek tutmuş.
Uptodown X